д-р Васил Лазаров Василев
Лекар по дентална медицина, Област Велико Търново
Специалист: Стоматолози, Лекар по дентална медицина
Населено място: Област Велико Търново, Велико Търново град
Адрес: гр. Велико Търново, ул. "България" № 33, вх. А; ул. "Н. Габровски" № 21; гр. Стражица, ул. "Х. Димитър" № 4,каб. 105
Телефон: 062 638845; 0888 507545
Колеги на д-р Васил Лазаров Василев в област Велико Търново
Свързани продукти
ЧЕТКА ЗА ЗЪБИ ОРАЛ - Б КЛАСИК
ПАСТА ЗА ЗЪБИ ЕЛГИДИУМ ДЕТСКА С ВКУС НА ДЪВКА 7 - 12 ГОДИНИ
ГЪМ ОРТОДОНТСКИ КОМПЛЕКТ ПАСТА ЗА ЗЪБИ + ЧЕТКА ЗА ЗЪБИ + ВОДА ЗА УСТА + ОРТОДОНТСКИ ВОСЪК + КОНЕЦ ЗА ЗЪБИ + ТАБЛЕТКИ ПЛАКА ИНДИКАТОР
ПАСТА ЗА ЗЪБИ ПАРОДОНТ АКТИВ ФРЕШ 75 мл
ЕЛЕКТРИЧЕСКА ПРЕЗАРЕЖДАЩА СЕ ЧЕТКА ЗА ЗЪБИ ОРАЛ - Б PRO 500 3D КРОС ЕКШЪН
ПАСТА ЗА ЗЪБИ ЕЛГИДИУМ ДЖУНИЪР С МЕНТОВ АРОМАТ ЗА ДЕЦА 7 - 12 ГОДИНИ 50 мл
Свързани статии
- Натурални средства подпомагащи лечението на пародонтоза
- Как да облекчим болката в зъба у дома
- Медицински център "Аура", гр. Велико Търново
- Защо не се пуши след вадене на зъб?
- Кариес
- Кога може да се пие алкохол след вадене на зъб?
- Природни средства срещу зъбен камък
- Домашни средства срещу лош дъх
- Домашни средства и билки при изваден зъб
- Две глави, два пениса... Вижте някои удивителни медицински случаи
Коментари към д-р Васил Лазаров Василев
Д-р Василев ми бе препоръчан и от София отидох във В.Търново,за да ми се постави мост.Г-н Василев ми съобщи колко ще струва и какво ще ми прави докато бях на стола му,спомням си,че се поколебах.. и преди да се съглася ми махна старата коронка,като така нямаше как да не се съглася-вече работеше върху зъбите ми.През цялото време на лечението ми се говореше за това колко е постигнал,за престижът и възможностите му,колко е горд с детето си-и тя зъболекарка,работеща с него ..Чудесно!Когато дойде време да ми се поставя моста за 5 зъба д-р Василев сподели,че зъботехничката му е нова и поставяйки моста в устата ми тихичко констатира ,че ще ми влиза храна и слюнка под моста.Той знаеше!И преди да го питам какво значи това трайно зациментира моста в устата ми.Не бих писала това,ако последиците след години не бяха изгнили зъби под моста ,който накрая се разклати.Сега перспективите ми са 2 импланта и вадене на останалото от изгнилото......Всеки да си вади изводите ,все пак ще си позволя коментар: За мен подобно "лечение " е непрофесионално,близко до престъпление и със сигурност не спазване на Хипократовата клетва.