0 продукта

Здравни заведения

Клиника Дерма Вита (Derma Vita Clinic)

Клиника Дерма Вита (Derma Vita Clinic) - изображение
Населено място: Област София, София град
Телефон: 02 962 2533; 02 962 2544; 0884 949581
E-mail: dermavitabg@gmail.com
Управител: Д-р Катя Паскова
Още информация:

Клиника "Дерма Вита" е реализираната мечта на Д-р Катя Паскова. Тя е сред първите специалисти, които въвеждат естетичната дерматология у нас и повече от 10 години инвестира в нови технологии и методики.

Като една от водещите клиники за лазерна, естетична и клинична дерматология в България, в "Дерма Вита" се предлага всичко иновативно и съвременно в тази сфера, поднесено с висок професионализъм. 

Процедури:

• Хирургично премахване на доброкачествени кожни образувания.

Специалисти:

• Д-р Десислава Лекова - специалист дерматолог.

Клиника "Дерма Вита" въвежда нови и подобрява старите методики и технологии. Има за цел да Ви бъде максимално полезна при разрешаването на редица естетични и дерматологични проблеми. Работи с хиляди пациенти  повече от 10 години и знае, че едни от гаранциите за успех са индивидуалният подход спрямо Вашите специфични нужди и взаимното доверие.

Оцени страницата и я сподели с приятели
12345 4.2, 82 Гласа
Сподели в Facebook
Коментирай във Facebook

!. forum.framar.bg

Споделете вашето мнение, задайте въпрос или отворете дискусия за "Клиника Дерма Вита (Derma Vita Clinic)" във форума.

?. www.framar.bg:

Коментирайте "Клиника Дерма Вита (Derma Vita Clinic)"
Още здравни заведения в Област София

Случвало ли ви се е да ви откажат лекарство, ако нямате рецепта за него?

Фармацевтите винаги ми отказват дадено лекарство, ако нямам рецепта за него.
Фармацевтите отказват, но променят решението си, ако съм редовен клиент или много им се помоля.
Някъде искат, другаде не искат рецепта, въпрос на фирмена политика.
Никога не съм имал проблем с получаването на лекарства, рецептата е само формалност.

Бюлетин

Промоции.

Актуални продукти.

Информация и новини.

При възникнало съмнение за здравословен проблем или нужда от лечение, моля винаги се обръщайте за медицинска консултация към квалифициран и правоспособен лекар или фармацевт. В никакъв случай не възприемайте дадената Ви чрез сайта информация като абсолютно достоверна и правилна, дори и същата да се окаже такава.